Froukje Zandvliet, lid van de L.K.V. en voormalige ab-actis van onze vereniging, nodigt ons uit voor een speciaal ontvangst bij Pulchri Studio op dinsdag 4 juni. Pulchri is opgericht in 1847 en is gehuisvest in een monumentaal pand aan het Lange Voorhout waar elk jaar zo’n 60 exposities met hedendaagse kunst te zien zijn. Op dinsdag 4 juni krijgen we een rondleiding door het gebouw waarbij wordt verteld over de geschiedenis, de kunst, het lidmaatschap en spreken we over de totstandkoming van de expositie “Forever is composed of Nows”

Taal: Engels

Wanneer: Dinsdag 4 juni 2019 om 11.00u

Waar: Pulchri Studio, Lange Voorhout 15 2514 EA, Den Haag

Meenemen: toegang is gratis

Met wie: Froukje Zandvliet, voormalige ab-actis van onze Vereniging

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *